Spolupráce

Zaujala Vás nějaká z akcí z našeho repertoáru a máte zájem se připojit k našemu organizačnímu týmu?

Situace se má tak, že všechny akce, u kterých potřebujeme pomoct jsou pouze ve fázi plánování. Nemají tak zatím žádný aktivní organizační tým. Pokud je Váš zájem o zapojení do prací na akci skutečně vážný, není nic jednoduššího než nás kontaktovat a zbytek pořešíme přes soukromou konverzaci.

Co budeme požadovat? Bylo by více než vhodné mít zkušenosti s organizací a plánovaní larpových akcí nebo akcí obdobného typu. Počítají se však i aktivní zapojení do samotných larpů. Není to však podmínkou a důležitá je především otevřená mysl a zápal pro věc. Nemusíš umět vše, každému jde něco jiného.

Velká většina naší aktivní práce probíhá v digitální podobě a podklady ukládáme online. Je tak nutné mít šanci v takové formě pracovat, aby jsi se mohl aktivně zapojit.

V rámci organizace se i aktivně scházíme a řešíme organizaci a děláme si vlastní workshopy. Ty probíhají většinou v rámci Ostravy či přilehlého okolí. Bylo by tedy skvělé, aby byla možnost z Vaší strany se takovýchto aktivit účastnit.

Dostali jste se až sem? A pořád se chcete zapojit, no skvěle. To nás neskutečně těší. Tak nám napiš, už se těšíme na Váš e-mail.

KONTAKT

Pokud máš jakýkoliv dotaz k naší činnosti neboj se nás kontaktovat a použij formulář vedle. Stejně tak, pokud chceš navázat nějakou formu spolupráce s projektem ARMEDPANDA.

#ArmedPandaCZ

Sledujte naší aktivitu a tématické fotografie k naším larpům na profilu sociální sítě Instagram.