ArmedPanda

Děláme LARP jinak

ARMEDPANDA je projekt organizující larpy. Organizační skupiny jednotlivých akcí jsou složeny převážně z dobrovolníků a nadšenců. Tématicky se držíme v námi vytvořených světech nebo v alternativní realitě na území Česka. Na komplexním zpracování herního světa si dáváme záležet a zpracováváme jej tak, aby byl co nejvíce uvěřitelný a uchopitelný pro každého hráče. V rámci akcí tak chceme přinést jedinečné a unikátní prvky, které by definovaly podobu naší tvorby. 

Pořádání naších akcí budeme soustředit na Severní Moravu, kde vidíme nevyužitý potenciál. Máme zkušenosti s organizací akcí pro úzkou skupinku hráčů, ale i akce čítající více než stovku účastníků. 

Naše akce

Akce, které ArmedPanda organizuje a produkuje. Některé jsou zatím pouze v přípravě. Pokud tě, kterákoliv akce zaujala budeme rádi, když se k nám na ní připojíš. K připravovaným akcím stále hledáme tvůrčí týmy. Můžeš se připojit a pomoct.

9. - 12.6. 2022

ASTEROID

72 hodin trvající post-apokalyptický larp. Svět je na kolenou a lidé přežívají v několika osadách rozmístěných na tom co zbylo ze severní Moravy. Život je každodenní boj o přežití, když nejde o jídlo tak o loupeživé bandy nebo o organizované skupiny náboženských fanatiků.

Připravujeme

ČERNOZEM

Fantasy larpová bitva s vůní střelného prachu. Na bitevním poli se střetnou známé fantasy rasy v originálním pojetí. Strategie, plnění klíčových úkolů, ale i vyjednávání. To vše v bitvě o Černozem. Přidáš se na stranu svobodné republiky nebo budeš bojovat za tradice v císařské armádě?

Připravujeme

PERUNOVA ZEMĚ

Blízká budoucnost alternativní historie. Jak by vypadala naše země, kdyby přetrvala víra ve staré slovanské bohy. Na vzdory tomu se pokrok nezastavil a v zemi je oligarchická vláda korporací. Nepokoje sílí, lid je nespokojený. Je čas na změnu.

Připravujeme

TRHLINA

Experiment neznámé skupiny kouzelníků způsobil, že země pukla. Na povrch se dostala nejenom neznámá síla, ale taky i neznámé bytosti a stvoření. K trhlině se začínají sjíždět nejrůznější skupiny a každá má s tím co se stalo jiné plány. Fantasy dobrodružství může začít.

Partneři a sponzoři

Naše akce a činnost podporují nebo sponzorují následující firmy, společnosti a uskupení. Za to jim děkujeme.

KONTAKT

Pokud máš jakýkoliv dotaz k naší činnosti neboj se nás kontaktovat a použij formulář vedle. Stejně tak, pokud chceš navázat nějakou formu spolupráce s projektem ARMEDPANDA.

#ArmedPandaCZ

Sledujte naší aktivitu a tématické fotografie k naším larpům na profilu sociální sítě Instagram.